+38 (044) 273-20-87

Факс

+38 (044) 599-60-71

Бухгалтерія

support@kronos-agro.com

Про компанію

Приватне підприємство “Кронос Агро” було засновано 2003 року з назвою “Біохем Озера”, як філія німецько-української компанії “Біохем ЛТД” і спеціалізувалося на питаннях розробки нових препаратів для ветеринарної медицини, кормових добавок, засобів дезінфекції та санації, а також їх виробництві.

З 2006 року підприємство було відокремлено від материнської структури і змінило назву на “Кронос Агро” та продовжило розвивати лінійку власних продуктів: підкислювачів торгової марки “Кроноцид”, імуномодуляторів “Імунобактерин” та “Мультибактерін”, кормових біокаталізаторів “ПКБ”, засобів санації і дезінфекції “Біоконтакт”, “Сантана”, “Акваклін”, тощо.

Якість сировини та готової продукції постійно контролюється власною лабораторією, обладнаною сучасним засобами контролю, та акредитованною Укрметртестстандартом, де працюють досвідчені фахівці.

На підприємстві функціонує система контроля якості ISO 9001:2015 та впроваджена система ISO 22000:2005 (HACCP). Це дозволяє гарантувати виробництво якісної та безпечної продукції.

Оскільки підприємство має власні виробничі потужності та досвід в розробці новітньої продукції, клієнти компанії завжди можуть розраховувати на допомогу у вигляді розробки препаратів, що максимально задовольнять їхні потреби.